Forum Socjolog.pl Strona Główna Socjolog.pl
psychologia,socjologia,psychologia społeczna,antropologia,politologia,zachowania w organizacji
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Socjotechnika

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Socjolog.pl Strona Główna -> socjologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
erzetos
Gość





PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 12:00 pm    Temat postu: Socjotechnika Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie:
czy ktoś interesuje sie socjotechniką?
Powrót do góry
karam_ba
Gość





PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 7:39 pm    Temat postu: zainteresowania Odpowiedz z cytatem

jestem czuły na przejawy manipulacji
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 8:42 pm    Temat postu: Re: zainteresowania Odpowiedz z cytatem

[quote="karam_ba"]jestem czuły na przejawy manipulacji[/quote] ja uwielbiam pieski swietna jest ta stronka
Powrót do góry
karam_ba
Gość





PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 9:27 pm    Temat postu: pieski Odpowiedz z cytatem

szkoda, że pieski tego nie słyszą jeszcze
Powrót do góry
infolud



Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 12

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 11:06 pm    Temat postu: Socjotechnika... Odpowiedz z cytatem

Nie jest to główna moja dziedzina zainteresowań, ale trochę czytam o tych zagadnieniach. Warto przeczytać książkę Kevina Mitnicka (słynny haker) o tym jak on stosował socjotechnikę do wyłudzania informacji. Ostatnio wyszła druga jego książka. Pierwsza ma już parę lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 7:44 pm    Temat postu: Re: Socjotechnika Odpowiedz z cytatem

tak
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 7:45 pm    Temat postu: Re: Socjotechnika Odpowiedz z cytatem

co
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Socjolog.pl Strona Główna -> socjologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group