Forum Socjolog.pl Strona Główna Socjolog.pl
psychologia,socjologia,psychologia społeczna,antropologia,politologia,zachowania w organizacji
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Becikowe.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Socjolog.pl Strona Główna -> socjologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto najwięcej zarobi na becikowym?
Producenci alkoholu
9%
 9%  [ 3 ]
Personel medyczny
15%
 15%  [ 5 ]
Producenci dewocjonaliów
3%
 3%  [ 1 ]
Kler
18%
 18%  [ 6 ]
Producenci artykułów spożywczych
3%
 3%  [ 1 ]
Producenci odzieży
6%
 6%  [ 2 ]
Producenci artykułów dla niemowląt i dzieci
21%
 21%  [ 7 ]
Opiekunki do dzieci, żłobki
6%
 6%  [ 2 ]
Producenci wyposażenia wnętrz
6%
 6%  [ 2 ]
Developerzy i Spółdzielnie Mieszkaniowe
3%
 3%  [ 1 ]
Banki
3%
 3%  [ 1 ]
Nikt na tym nie zarobi
6%
 6%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 33

Autor Wiadomość
word_salad



Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 12:56 pm    Temat postu: Becikowe. Odpowiedz z cytatem

Kwota becikowego została rozstrzygnięta.
Interesujące teraz jest to, kto na tym najwięcej zyska?
Dziecko zostanie przy rodzicach, lecz pieniądze pójdą na rynek.
Gdzie pójdą?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pomysłodawca
Gość





PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na tym chcę zyskać najwięcej.
Powrót do góry
maliniak
Gość





PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 1:12 pm    Temat postu: chcę, a nie mogę Odpowiedz z cytatem

mam problem z zagłosowaniem w ankiecie. Czy to jakaś podpucha?
Powrót do góry
piwelec



Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 5:08 pm    Temat postu: Ej maliniak, maliniak... Odpowiedz z cytatem

... od razu zaraz podpucha.
Musisz się zalogować, żeby móc zagłosować. A żeby się zalogować to musisz się zarejestrować.
My zarejestrowani musimy mieć pewne przywileje - jednym z nich jest możliwość głosowania w ankietach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magda.p



Dołączył: 12 Gru 2005
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Becikowe, to nic dobrego. Ciągle apeluje się o zakładanie rodzinnych domów dziecka i zamykanie państwowych placówek. Jedynym wymiernym kutkiem becikowego, będzie nie przyrost ludności (choć to również), a przepełnienie w państwowych Domach Dziecka, które, teraz przeżywać będą swój renesans. "Kochani rodzice" zainkasują "zapomogę", a dziecko pójdzie w "dobre ręce"....
Przykre to, ale prawdziwe... Domy Dziecka, juz szykują się na istny "wyż demograficzny"... :cry:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Guru



Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to kto zarobi... producenci alkoholi, wlasciciele monopolwych...
bedzie wieksze spozycie alkoholu to spadnie jego cena, spadnie cena to jeszcze wiecej mozna bedzie go kupic za becikowe... czyli bedzie musiala wzrosnac produkcja... a co jest potrzebne do wzmocnienia produksji? zatrudnienie nowych pracownikow... i tak mozna by jeszcze dlugo opowiadac ale mam malo czasu 8)
w kazdym razie becikowe sposobem na bezrobocie i kolem napedowym gospodarki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
artystokreacja
Gość





PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 10:27 pm    Temat postu: im więcej pracy, tym mniej zabawy Odpowiedz z cytatem

Dzieci zazwyczaj powstają w czasie zabawy. A zatem im więcej pracy tym mniej dzieci.
Powrót do góry
piazadora



Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 9:23 pm    Temat postu: Pij, pij, pij Odpowiedz z cytatem

pij bracie pij.
A po wypiciu -
becikowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
artystokreacja
Gość





PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 9:41 pm    Temat postu: a Odpowiedz z cytatem

do kogo pijesz?
Powrót do góry
infolud



Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 12

PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 10:42 pm    Temat postu: Komu to becikowe. Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że nasz rząd i partie, które to wymyśliły rozminęły się trochę z celami. Chyba nie tędy droga, jeśli chcą dbać o rodzine. Takie szczytne cele tylko, że droga zła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapłan



Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 11
Skąd: z pracy

PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 12:27 am    Temat postu: Może tak po bożemu. Odpowiedz z cytatem

Nie byłoby wtedy problemu z becikowym. Tam gdzie jest miłość i bojaźń boża nie ma problemu z niechcianymi dziećmi. A wtedy i problem z becikowym zamienia się w dobry uczynek. Po co krytykować coś co może wielu pomóc, być wspomożeniem dla potrzebujących.
Jeśli są lepsze propozycje to czemu nikt ich nie wypowie lub w czyn nie zamieni, tylko czyjeś pomysły neguje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tol19
Gość





PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 6:44 pm    Temat postu: odpowiedź Odpowiedz z cytatem

kto na tym zarobi wiadomo najbiedniejsi bo im jest wszystko jedno czy se zrobią jedo dziecko więcej czy mniej a kase wezmą hehe becikowe jest niezłym pomysłem tylko u nas nic nie może funkcjonować nNORMALNIE
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Socjolog.pl Strona Główna -> socjologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group